Ελληνικά    English
Βιοτεχνικό Επιμελητήριο Αθηνών Διαύγεια
VEA (27-03-2017) "ΗΜΕΡΙΔΑ DOING BUSINESS IN THE ARAB WORLD - ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΡΑΒΟ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ"       (23-03-2017) "ΟΑΕΔ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΡΓΟΔΟΤΩΝ"       (14-03-2017) "ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΤΗΝ ΔΡΑΣΗ"       (14-02-2017) "ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ 360 ΕΥΡΩ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 10.000 ΑΝΕΡΓΟΥΣ ΟΑΕΔ"       (10-02-2017) "ΟΑΕΔ - ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΔΥΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ"       (30-01-2017) "ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΑΝΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟΔΟΧΗΣ ΜΕΣΩΝ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΜΕ ΚΑΡΤΑ ΑΠΟ 1η ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017"       (27-01-2017) "ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΚΡΑΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ"       (25-01-2017) "ΕΝΙΑΙΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΕΙΣΦΟΡΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΩΝ ΑΠΟ 01/01/2017"       (16-01-2017) "ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΜΗΤΡΩΟ ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ"       (12-01-2017) ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ "ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΜΙΚΡΟΜΕΣΣΑΙΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΟΥ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ, ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ, ΕΜΠΟΡΙΟΥ - ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ"       (29-12-2016) "ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΗΤΡΩΟ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ (ΗΜΑ)"       (28-12-2016) " (NEO) ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΡΗΣΗ ΒΙΒΛΙΟΥ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΞΥΛΕΙΑΣ ΤΗΣ Ε.Ε. 995/2010 ΣΤΟΥΣ ΕΓΓΡΑΦΕΝΤΕΣ ΣΤΑ ΜΗΤΡΩΑ ΦΟΡΕΩΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΩΝ. "       (14-12-2016) "ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΑΠΟ 1-1-2017 ΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΠΛΗΡΩΜΗ ΟΙ ΟΦΕΙΛΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 1000 ΕΥΡΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΤΕΛΩΝΕΙΑ"       (16-11-2016) "ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΔΥΝΗΤΙΚΩΝ ΔΙΚΑΙΟΥΧΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ"       (07-11-2016) "ΝΕΟ ΥΠΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ"      
VEA



VEA

Εκπρόσωποι σε επιτροπές

ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Μυλωνά Παναγιώτη
με αναπληρωματικό τον κ. Συργανίδη
Γεώργιο
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Μαραγκό
Γεώργιο με αναπληρωματικό τον
κ. Μυλωνά Παναγιώτη       
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Τακτικό μέλος την  κ. Αδαμαντίδου
Όλγα  με αναπληρωτή τον κ. Σγουρό Διονύσιο.

ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Τριχάκη Γεώργιο
με αναπληρωματικό τον κ. Κασιμάτη Βλάση
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Λαζάρου Μιχαήλ με
αναπληρωτή τον κ. Σγουρό Διονύσιο

ΔΗΜΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος την κ. Αδαμαντίδου
Όλγα με αναπληρωματικό μέλος τον
κ. Κούρτη Παναγιώτη
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Γιατρά Δημήτριο με
αναπληρωματικό την κ. Θεοδώρου
Αγγελική 

ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος Τριχάκης  Γεώρ. με
αναπληρωματικό τον Κασιμάτη Βλάση
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος  τον κ. Ζαρείφη Βασίλειο
με αναπληρωματικό τον κ. Καλαϊτζή
Κυριάκο

ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΩΝ
ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ –
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος  την κ. Αδαμαντίδου Όλγα
με αναπληρωματικό τον κ. Κούρτη
Παναγιώτη
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Γιατρά
Δημήτριο με αναπληρωματικό την
κ.Θεοδώρου Αγγελική

ΔΗΜΟΣ
ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος την κ. Τζέλιου Μαρία με
αναπληρωματικό τον κ. Κατερέλο Διονύσιο
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Γιατρά
Δημήτριο με αναπληρωματικό την
κ. Θεοδώρου Αγγελική.
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ
τον κ. Σγουρό Διονύσιο

ΔΗΜΟΣ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος την κ. Αδαμαντίδου Όλγα με αναπληρωματικό τον κ. Κούρτη Παναγιώτη
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Γιατρά Δημήτριο με
αναπληρωματικό την κ. Θεοδώρου Αγγελική

ΔΗΜΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Ζαφείρη Βασίλειο με
αναπληρωτή τον κ. Κοκκίνη Σταύρο
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Μαραγκό Γεώργιο

ΔΗΜΟΣ ΒΑΡΗΣ –
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Β

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον Τριχάκη Γεωρ. με
αναπληρωματικό τον κ. Χατζή Κ.
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Γιατρά Δημήτριο με
αναπληρωματικό την κ. κ. Αδαμαντίδου Ολγα

ΔΗΜΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Ζαρείφη Βασίλειο
με αναπληρωματικό τον κ. Τσουρά Γεώργιο
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Αντωνίου Στάθη με
αναπληρωματικό τον κ. Ανυφαντή Στέργιο

ΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Γιατρά Δημήτριο με
αναπληρωματικό την κ. Θεοδώρου Αγγελική 

ΔΗΜΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Κούρτη Παναγιώτη με
αναπληρωματικό τον κ. Γιατρά Δημήτριο

ΔΗΜΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Γιατρά Δημήτριο με
αναπληρωματικό τον κ. Κούρτη Παναγιώτη ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος την κ. Θεοδώρου
Αγγελική με αναπληρωματικό τον
κ. Ελευθερίου Γεώργιο

ΔΗΜΟΣ ΔΑΦΝΗΣ –
ΥΜΗΤΤΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Γιατρά Δημήτριο με
αναπληρωματικό μέλος την
κ. Θεοδώρου Αγγελική
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος την κ. Τζέλιου Μαρία

ΔΗΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Αγγελόπουλο Νίκο με
αναπληρωματικό τον κ. Αγγελόπουλο Γιάννη

ΔΗΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Σωφρονίου Σάββα με
αναπληρωματικό μέλος τον κ. Χατζή Κων.

ΔΗΜΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Αντωνίου
Ευστάθιο με αναπληρωματικό τον
κ. Γιατρά Δημήτριο
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ
Τακτικό μέλος την κ. Αδαμαντίδου Όλγα
με αναπληρώτρια την κ. Θεοδώρου Αγγελική

ΔΗΜΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Γιατρά Δημήτριο με
αναπληρωματικό τον κ. Κούρτη Παναγιώτη
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος την κ. Θεοδώρου
Αγγελική με αναπληρωματικό τον
κ. Ελευθερίου Γεώργιο

ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ.  Σγουρό Διονύσιο και
αναπληρωματικό τον κ. Αγγελόπουλο Ιωάννη 

ΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος την κ. Αδαμαντίδου Όλγα με
αναπληρωτή τον κ. Κούρτη Παναγιώτη
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Γιατρά Δημήτριο με
αναπληρώτρια την κ. Θεοδώρου Αγγελική

ΔΗΜΟΣ
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος Γιατράς Δημήτριος με
αναπληρώτρια την Θεοδώρου Αγγελικη
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Σγουρός Ελευθέριος  με αναπληρωματικό τον κ..
Αντωνίου Ευστάθιο

ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Συργανίδη
Γεώργιο  με αναπληρωματικό τον
κ. Γλιδόπουλο Χριστόφορο
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Κοτσίρα Κωνσταντίνο με
αναπληρώτρια την κ. Ταβιλίδου Χαρίκλεια  

ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Λαζάρου Γεώργιο με
αναπληρωτή τον κ. Τριχάκη Γεώργιο

ΔΗΜΟΣ ΚΡΩΠΙΑΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Ελευθερίου
Γεώργιο με αναπληρωματικό μέλος τον
κ. Γιατρά Δημήτριο
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος την κ. Αδαμαντίδου Όλγα με
αναπληρωτή τον κ. Μακρίδη Ιωάννη
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ
τον  κ. Σγουρό Διονύσιο 

ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Τριχάκη Γ.  με
αναπληρωτή τον κ. Συρμπόπουλο Μιχαήλ

ΔΗΜΟΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΕΥΚΗΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Τριχάκη  Γ.με
αναπληρωτή τον κ. Συρμπόπουλο Μιχαήλ

ΔΗΜΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος η κ. Δημητριάδου Μάρω με
αναπληρωματικό τον κ. Μακρίδη Ιωάννη
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Σγουρό Διονύσιο με
αναπληρωματικό μέλος την κ. Αδαμαντίδου
Όλγα

ΔΗΜΟΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος ο κ. Σγουρό Διονύσιο με
αναπληρωματικό τον κ. Συρμπόπουλο Μιχαήλ

ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος την  κ. Τάτση Μαρία με
αναπληρώτρια την  κ.Βατίδου  Αριάδνη
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος την κα Λαβράνου Αικ με
αναπληρωτή τον κ. Ζαρείφη Βασίλειο.

ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ –
ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. με Τριχάκη Γεώργιο
αναπληρωτή τον κ. Λαζάρου Μιχαήλ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Τριχάκη Γεώργιο με
αναπληρωτή τον κ. Λαζάρου Μιχαήλ

ΔΗΜΟΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Λαζάρου Μιχαήλ με
αναπληρωτή τον κ. Τριχάκη Γεώργιο
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Σγουρό Δ. με
αναπληρωτή τον Ανυφαντή Στ..

ΔΗΜΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος την κ. Αδαμαντίδου Όλγα με
αναπληρωτή τον κ. Κούρτη Παναγιώτη
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Γιατρά Δημήτριο με
αναπληρώτρια την κ. Θεοδώρου Αγγελική

ΔΗΜΟΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος την κ. Αδαμαντίδου Όλγα με αναπληρωματικό τον κ. Κούρτη Παναγιώτη
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Γιατρά Δημήτριο με
αναπληρώτρια την κ. Θεοδώρου Αγγελική

ΔΗΜΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Μακρίδη Ιωάννη με
αναπληρώτρια την κ. Αδαμαντίδου Όλγα
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Ελευθερίου Γεώργιο με
αναπληρωτή τον κ. Γιατρά Δημήτριο

ΔΗΜΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Μέλος Δημητριάδου Μάρω

ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΤΩΝ –
ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον Σγουρό Διονύσιο  .
με  αναπληρωματικό
μέλος την  Αδαμαντίδου Όλγα
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Ελευθερίου Γεώργιο με
αναπληρωτή τον κ. Γιατρά Δημήτριο

ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ –ΨΥΧΙΚΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. . Τριχάκη Γεώργιο
με
αναπληρωματικό τον Λαζάρου Μιχαήλ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Μέλος τον κ. Λαζάρου Μιχαήλ

ΔΗΜΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος την κ.Αδαμαντίδου Όλγα με
αναπληρωτή τον κ. Κούρτη Παναγιώτη
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Γιατρά Δημήτριο με
αναπληρώτρια την κ. Θεοδώρου Αγγελική  

ΔΗΜΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Τριχάκη Γεώργιο με
αναπληρωτή τον κ. Λαζάρου Μιχάλη
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ
Τακτικό μέλος τον κ. Λαζάρου Μιχάλη με
αναπληρωματικό μέλος τον κ. Ανυφαντή
Στέργιο 

ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

Βερδούλης Αννδρέας  (Τακτ. μέλος 0
Παπάζης Δημήτριος( Αναπλ μέλος )

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗΣ
ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΜΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑΞΎ ΕΒΕΑ-ΒΕΑ

Τζίβας  Άγγελος (Τακ.)
Μάνος Ιωάννης (Αναπλ.)

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗΣ
ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΜΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑΞΥ ΒΕΑ-ΕΕΑ

Σγουρός Διονύσιος (Τακ.)
Καυκαλάς Εμμανουήλ(Αναπλ.)

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗΣ
ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΤΩΝ
ΜΕΛΩΝ ΣΤΟ ΟΙΚΕΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΒΕΑ

Λιαμέτης Βασίλειος (Τακτικός)
Δαμίγος Κωνσταντίνος (Αναπλ.)
Πλατσιάς Άγγελος(Τακτικός)
Καίτσα Παναγιώτα (Αναπλ.)

 

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΩΝ

Ραβάνης Π. (Τακ.)
Τσάτσος Δ. (Αναπλ.)
Βερδούλης Α. (Τακ.)
Λιαμέτης Βασ. (Αναπλ.)

 

ΑΡΑΒΟΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

Λιαμέτης Β.

 

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
ΔΙΑΜΕΣΟΛΑΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Ραβάνης Π.
Δημητρακάκη Ξ.

 

ΕΘΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΩΝ

Μαρκάκη Κ.

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Ρουσανίδης Πάυλος.(αναπλ)

 

ΕΘΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΜΕ

Ραβάνης Π.

ΕΛΟΤ

5η   ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΙ ΣΩΛΗΝΕΣ ΚΑΙ
ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ

Γελαδάκης
(τακτικό μέλος)
Κυρλάκης
(αναπληρωματικό μέλος)

ΕΛΟΤ

59η    ΜΕΣΑ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ

Τζανίκος
(τακτικό μέλος)
Δαμίγος
(αναπληρωματικό μέλος)

ΕΛΟΤ

16η   ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΙΟΝΤΑ
ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ

Παύλου
(τακτικό μέλος)
Καραμπίνας
(αναπληρωματικό μέλος)

ΕΛΟΤ

82η    ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

Δαμίγος
(τακτικό μέλος)
Καυκαλάς
(αναπληρωματικό μέλος)

ΕΛΟΤ

91η   ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ
ΜΕΣΩΝ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ  ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

Τζανίκος
(τακτικό μέλος)
Δαμίγος
(αναπληρωματικό μέλος)

ΕΛΟΤ

28η    ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΟΙΚΙΑΚΕΣ  ΣΥΣΚΕΥΕΣ

Καυκαλάς
(τακτικό μέλος)
Δαμίγος
(αναπληρωματικό μέλος)

ΕΛΟΤ 

100η ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟΝΟΜΗΣ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΗΜΑΤΟΣ
ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΗΣ ΣΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΕΣ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ
ΑΝΑΠΗΡΙΑ 

Ραβάνης Παύλος Δαμίγος Κων/νος(Αναπλ.)

ΕΛΟΤ

7η ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ

Καυκαλάς
(τακτικό μέλος)
Τζανίκος
(αναπληρωματικό μέλος)

ΔΗΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΘΟΡΙΣΜΟΥ ΝΕΩΝ
ΘΕΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ
ΥΠΑΙΘΡΙΟΥ ΣΤΑΣΙΜΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ

ΑΣΒΕΣΤΑΣ Ν.
ΔΑΜΙΓΟΣ Κ.(ΑΝΑΠΛ)

ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΘΟΡΙΣΜΟΥ ΝΕΩΝ
ΘΕΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ
ΥΠΑΙΘΡΙΟΥ ΣΤΑΣΙΜΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ

Μελίδης Κ. Δούκας Κ.(Αναπλ.)

ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΘΟΡΙΣΜΟΥ
ΑΡΙΘΜΟΥ ΑΔΕΙΩΝ ΥΠΑΙΘΡΙΟΥ
ΠΛΑΝΟΔΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ

Μελίδης Κ. Δούκας Κ.(Αναπλ.)

ΔΗΜΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΘΟΡΙΣΜΟΥ
ΑΡΙΘΜΟΥ ΑΔΕΙΩΝ ΥΠΑΙΘΡΙΟΥ
ΣΤΑΣΙΜΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ

Γιατράς Δημήτριος

ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΘΟΡΙΣΜΟΥ
ΑΡΙΘΜΟΥ ΑΔΕΙΩΝ ΥΠΑΙΘΡΙΟΥ
ΠΛΑΝΟΔΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ

Θεοδωρόπουλος Θεοδ.

ΔΗΜΟΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΘΟΡΙΣΜΟΥ ΝΕΩΝ
ΘΕΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ
ΥΠΑΙΘΡΙΟΥ ΣΤΑΣΙΜΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ

Τζίβας Αγγ.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Βόρειος  Τομέας

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ
ΕΜΠΟΡΙΚΕΣ ΜΙΣΘΩΣΕΙΣ (εξωδικαστική)

Σγουρός Δ.

ΔΟΥ   Α΄ΑΘΗΝΩΝ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΥΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ
ΔΙΑΦΟΡΩΝ

Βέργαδος Ν.

ΔΟΥ   ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΥΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ
ΔΙΑΦΟΡΩΝ

Χατζηκωνσταντινίδης  Μ.

ΔΟΥ   ΑΧΑΡΝΩΝ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΥΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ
ΔΙΑΦΟΡΩΝ

Καραμπίνας Γεωρ. Ρήνας Ευ.(Αναπλ.)

ΔΟΥ   ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΥΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ
ΔΙΑΦΟΡΩΝ

Δούκας Κ. Βλαβιανός Ι.(Αναπλ.)

ΔΟΥ   Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΥΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ
ΔΙΑΦΟΡΩΝ

Μάνος Ι. Φούντας Δημ.(αναπλ)

ΔΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΥΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ
ΔΙΑΦΟΡΩΝ

 Ραβάνης Π. Σγουρός Δ.(Αναπλ.)

ΔΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΥΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ
ΔΙΑΦΟΡΩΝ

ΣΓΟΥΡΟΣ  ΔΙΟΝ.

ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΙΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ
ΕΞΩΔΙΚΗ ΕΠΙΛΥΣΗ ΔΙΑΦΟΡΩΝ
ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΣ ΚΑΙ
ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ

Ζαραβίνος Ν.(τακτικός)

Bέργαδος Ν.(αναπλ)

ΔΗΜΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΙΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ
ΕΞΩΔΙΚΗ ΕΠΙΛΥΣΗ ΔΙΑΦΟΡΩΝ
ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΣ ΚΑΙ
ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ

Καραμπίνας Γ. (τακτικός)

Ρήνας Ε. (αναπλ)

ΔΗΜΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΙΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ
ΕΞΩΔΙΚΗ ΕΠΙΛΥΣΗ ΔΙΑΦΟΡΩΝ
ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΣ ΚΑΙ
ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ

Καραμιχάλης Κων.

ΔΗΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΙΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ
ΕΞΩΔΙΚΗ ΕΠΙΛΥΣΗ ΔΙΑΦΟΡΩΝ
ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΣ ΚΑΙ
ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ

Λαμπρινούδης Αντ.

ΔΗΜΟΣ ΚΡΩΠΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΙΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ
ΕΞΩΔΙΚΗ ΕΠΙΛΥΣΗ ΔΙΑΦΟΡΩΝ
ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΣ ΚΑΙ
ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ

Πολίτης Π.

 

ΔΙΕΘΝΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
(Αναπληρωματικό μέλος Διοικητικού
Συμβουλίου)

Καραμιχάλης Κων/νος

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗΣ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ
ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
(Μέλος Διοικητικού Συμβουλίου)

Παύλος Ραβάνης

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΑΣΚΗΣΗΣ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ
ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ ΑΠΟ ΥΠΗΚΟΟΥΣ
ΤΡΙΤΩΝ ΧΩΡΩΝ
(Μέλος Διοικητικού Συμβουλίου)

Παύλος Ραβάνης

 

ΠΕΝΤΑΜΕΛΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΠΑΡΑΒΑΣΕΩΝ
ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
(ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)

 Μάνος Ιωάννης  Βασίλειος Αλεξόπουλος (Αναπλ.)

 

ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΑΝΑΘΕΣΗΣ
ΣΕ ΣΥΝΕΓΕΙΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΤΙΡΙΩΝ
ΤΟΥ ΙΚΑ

Ορίζεται κατά περίπτωση  από την ΔΕ
οι κύριοι Ζαραβίνος – Ευγενικός

VEA


© 2014 Βιοτεχνικό Επιμελητήριο Αθηνών. All rights reserved. Implemented by TEΛΕΝΕΤ ΒΕΑ development team